FoodMedLaw

FoodMedLaw to wyspecjalizowane doradztwo prawne. FoodMedLaw obsługuje polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa z sektora farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.

Zakres działalności firmy FoodMedLaw

Prawnicy firmy FoodMedLaw zajmują się przygotowywaniem i opiniowaniem umów na produkcję kontraktową, licencyjnych, dystrybucyjnych, marketingowych, a także obsługą prawną w zakresie wprowadzenia do obrotu, oznakowania i reklamy takich produktów jak: żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, żywność wzbogacona, suplementy diety, wyroby medyczne czy też preparaty do żywienia niemowląt (zarówno początkowego, jak i dalszego). W ofercie firmy znajduje się również: weryfikacja etykiet i opakowań produktów kosmetycznych oraz opiniowanie działalności marketingowej w zakresie ww. produktów.

W jakich jeszcze usługach specjalizuje się firma FoodMedLaw?

Firma FoodMedLaw zapewnia doradztwo prawne w kwestiach związanych z suplementami diety, produktami, w których jednym ze składników jest CBD oraz nową żywnością (novel food). W FoodMedLaw organizowane są także szkolenia dla firm i instytucji.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj  

Related Articles