Jak dojechać do firmy?

Wyobraźmy sobie sytuację – znaleźliśmy ciekawą ofertę firmy i zdecydowaliśmy się na osobisty odbiór. Znamy adres, ale w jaki sposób dojechać do siedziby firmy w celu odebrania zakupionych towarów?

 

Mapa Google

Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google konkretnej firmy lub po prostu adresu dostaniemy możliwość wyświetlenia go na mapach Google. Za pośrednictwem tego serwisu możemy w łatwy sposób wyznaczyć trasę dojazdu. Dzięki nawigacji możemy poznać najbliższą i najszybszą trasę oraz ominąć ewentualne korki. Usługa wyszukiwarki i mapy Google może wskazać również dostępne miejsca parkingowe oraz dzięki przejrzystej mapie będziemy w stanie sprawdzić również to co znajduje się w okolicy miejsca do którego zmierzamy. Co bardzo ważne – możemy z mapy bardzo szybko przesłać lokalizację na nasz telefon, a Google w sposób dynamiczny dobierze najlepszą trasę w danym momencie w którym wyruszymy w drogę.

Strona firmy

Dość często strona firmowa stanowi użyteczną wiedzę pod kątem tego w jaki sposób dojechać do przedsiębiorstwa. Ma to uzasadnienie w przypadkach, gdy nawigacja Google źle określa miejsce docelowe lub z jakichś innych względów dojazd jest utrudniony. Można też spotkać się z sytuacją, że strona firmowa wskaże miejsca do zaparkowania nieopodal lokalizacji do której zmierzamy. Jest to ogromnie użyteczne w przypadku, gdy zależy nam na tym, aby przykładowo nie płacić za postój w strefie płatnej.

Inne możliwości

Jeśli mamy problem z dojazdem i nie jesteśmy w stanie odnaleźć dokładnego miejsca to pomocne może okazać się sprawdzenie tego czy inni klienci firmy również stanęli przed podobnym wyzwaniem. Szybkie prześledzenie opinii o firmie może dać odpowiedź na to gdzie dokładnie znajduje się firma i w jaki sposób do niej dojechać. Może siedziba zmieniła lokalizację i teraz znajduje się w zupełnie nowym miejscu, a dane w Google tego jeszcze nie odzwierciedlają? Pomocne może okazać się po prostu wpisanie w wyszukiwarkę Google nazwy firmy oraz słowa „dojazd” lub „lokalizacja”. W ten sposób zawęzimy listę wyników do tego czego właśnie poszukujemy.


Drukuj