Klimat

Technologia i komputery, RTV i AGD

To firma działająca już na rynku od około dekady. To bardzo dynamicznie i prężnie rozwijająca się działalność w branży klimatyzacji i wentylacji. To, co wyróżnia ją od innych to z pewnością świadczenie usług na najwyższym poziomie przy użyciu najlepszej jakości narzędzi. Do każdej realizacji podchodzi indywidualnie, przykładając się do niej z pełną starannością i zaangażowaniem. Są otwarci do podejmowania różnorodnych zleceń, gdyż będąc tyle lat w branży opanowali tego typu wyzwania.

Firmę Klimat tworzy zgrany i kreatywny zespół, który jest w stanie sprostać każdemu zadaniu, jaki zostaje przed nimi postawiony. Są w pełnej gotowości do służenia pomocy swym klientom na każdym etapie współpracy. Oferują sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji każdego typu. Usługi świadczą w różnego typu obiektach takich jak domy, mieszkania, biura czy sklepy. Zapewniają opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń zakupionych i zamontowanych przez nich samych. Nie świadczą tych usług wobec urządzeń, które nie zostały przez nich zamontowane.

Klimat – Wentylacja i Klimatyzacja

Adres: ul. Długosza 20, 44-337, Jastrzębie-Zdrój

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 501 678 528

https://klimat.biz.pl/

Drukuj

Related Articles

48 Media