O konkursie

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego.

Organizatorami tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017” jest Województwo Łódzkie – Departament ds. Przedsiębiorczości i Departament Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy – jednostka, która w obecnej perspektywie 2014-2020, zajmuje się przyznawaniem dotacji unijnych na rozwój gospodarczy w województwie łódzkim.

Nagroda będzie przyznana w 6 kategoriach konkursowych:

1. Innowacyjny Produkt Łódzkiego- Nagroda Publiczności

2. Dynamika eksportu

3. Start-up

4. Unijny projekt z potencjałem

5. Aktywny Przedsiębiorca

6. Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Łódzkiego

Wieczorna Gala wręczenia nagród odbędzie się pierwszego dnia X Europejskiego Forum Gospodarczego -16 października 2017 r. o godz. 20.00 w Sali Balowej Vienna House Andel’s Łódź.

Galę otworzy pokaz mody Fabryki Rajstop Adrian zorganizowany przez znaną na rynku od 11 lat firmę IGO-ART organizatora prestiżowych konkursów The Look of The Year i Miss Polonia.

Przez inaugurację uroczystości rozdania nagród „Mocni w Biznesie 2017” z inicjatywy Izby Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Firmy Chili House przeprowadzi nas wyjątkowy damsko – męski duet.

Ona: Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program „Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów. Autorka książki „Ja nie mogę być modelką?!” Nie obca jest jej także kariera filmowa w charakterze reżyserki, producentki i aktorki. Laureatka licznych nagród, m. in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014, a także wielu. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach.

Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Dorota Wellman

Jej partnerem będzie Dziennikarz, prezenter, laureat nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej, piszącej, działającej w radiu jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze. Jest również autorem kilku bestsellerowych m.in. „Bóg, kasa i rock’n’roll“ oraz „Jego wysokość Longin“. W ramach zdobywania różnych zawodowych kompetencji, zdarzało mu się także występować hobbystycznie w filmach i serialach, oraz dubbingować animowane postacie. Najbardziej ceniony i rozchwytywany polski konferansjer, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów, konferencji i kongresów, eleganckich gal, festiwali tematycznych, masowych koncertów i wiele innych.

Zwycięzca w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg. miesięcznika Press. Marcin Prokop

Podczas tego wieczoru wyróżnimy firmy i instytucje, które w sposób spektakularny przyczyniły się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. Obecność ich na Gali potwierdza, że podejmowane przez nich decyzje biznesowe, niejednokrotnie niezmiernie trudne, były jedynymi słusznymi, albowiem ogrom pracy włożony w rozwój przedsiębiorstwa czy gminy został zauważony i doceniony przez szersze gremium.

Galę uświetni recital gwiazdy polskiej sceny muzycznej Edyty Górniak.

Nie mamy wątpliwości, że zaproszone przez nas gwiazdy nadadzą naszej Gali wyjątkowego charakteru i że na długo pozostanie ona w pamięci wszystkich przybyłych na nią gości.

PARTNERZY GŁÓWNI GALI

PARTNERZY MERYTORYCZNI GALI